?

Log in

No account? Create an account

Пане Поремчук, з Вами приємно працювати - цей контракт Ваш.

Журнал Кабашика-Кілбаски

Name:
Євгеній Володимирович
Birthdate:
6 June
Location:
External Services:
  • ya_genya@livejournal.com
  • 321324376 ICQ status
  • riko_forever
Schools:
Присутня жартівлива нотка...
1986-20??

Коротко і ясно. Поїхали…

Не можу без сліз на очах говорити про цю воістину легендарну фігуру двох сторіч, невпинного борця за права та долю знедоленого, пригніченого олігархічними кланами народу. Розпочалася ця історія на зламі двох тисячоліть, коли одні держави розвалювались, інші ж створювались. Йшов 1986 рік. Олімпіада вже відлунала, комуністичному народу стало скучно і без колоритно існувати. Бухати - ніхто не бухав, залишалось грати в сніжки або кохатись.Сніжки в родині моряка-підводника та інженера не дуже любили, тим паче на Уралі зими холодні і надокучливі .А тут ще і ЧАЕС рванула... супер час для народження дитини. Так і з'явився первенець-вашпокорнийслуга. Отже, робимо невтішний висновок - я не хохол. Урал+Пермська обл.+м.Кизіл = повна росія. Сталася ця подія 06.06.1986р. Літом. А мені і класно. Сонце, пляж, гарні дівчата в камуфляжних купальниках... благодать.
Потім по хронології: переїзд на неньку Україну, битті, полуживі няньки, дитсадок, школа, університет, відкос від армії. Навчався в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, кафедра інформаційної безпеки. Далі пішли сертифікати різні типу «Linux administrator» чи «Член форуму молодих лідерів україни» та додаткові корочки типу «Регіональна комп’ютерна школа» в яку згодом мене запросили викладати і я таки викладав. Після роботи, але викладав. Перша робота була звичайно держ.службовцем. Держслужив у міськвиконкомі. УПЗСН . Щось робив незрозуміле: налагоджував когось, тикав кудись щось… не пам’ятаю точно. Дівки основному там бухали , працювали мало. Я за-команію. Через рік перелизався у крутий , великий банк «БІГ Енергія». І досих пір я провідний спеціаліст відділу інфомаційно-програмного забезпечення. Роблю все. З комп’ютерних до економічно-бухгалетрських задач.
На даний момент на всі 90% поринувся у вивчення бізнес-процесів, психології, менеджменту, маркетингу, аналізу тощо. Щоб знання почали служити людству заснував «Інформаційно – довідковий портал підприємця», наступний проект був інтерактивний - «Український бізнес клуб». На сторінках клубу , займаюсь консультаціями на теми, що вже перелічені угорі. Пишу статті та оповідання.
уся окрім ПОП-си

Categories

образование, знаменитости, литература, дизайн, it, компьютеры, техника, технологии, транспорт

Statistics